engineering_mechanical_3042380_cropped
 
Spoločnosť Komet s. r. o. ponúka komplexnú výrobu malých, stredných a veľkých kovových dielov. Počas 20 rokov existencie sme mali možnosť pracovať na rôznorodých projektoch, ktoré vyžadovali presnosť a flexibilitu. Od malých prototypov po nadrozmerné diely, v malých alebo stredných sériach, spoločnosť Komet sa dokáže prispôsobiť požiadavkám klienta. Výrobu zaisťujeme na základe výkresovej dokumentácie od obrábania až po samotnú konštrukciu zostáv. 

Výrobná hala

Spoločnosť Komet s.r.o. vykonáva svoju výrobnú činnosť v budove o týchto vnútorných rozmeroch : 15 m (šírka) x 72 m (dĺžka) x 5,5 m (výška). Výrobná hala je vybavená rozličnými strojmi a zariadeniami, ktoré nám umožňuje vykonávať rôznorodé kovoobrábacie činnosti. Strojový park je pravidelne doplňovaný o nové stroje, ktoré zvyšujú našu konkurencieschponosť v oblasti výroby. Vďaka zabudovaným mostovým žeriavmi môžme počas výrobného procesu manipulovať s bremenami do hmotnosti 2 x 6,3 t. 

Riadenie kvality

Kvalita a maximálna orientácia na zákazníka a jeho požiadavky sú pre nás prioritou. Certifikát ISO 9001:2015 je naším dôkazom, že spĺňame nároky systému kvality, ktorý je uznávaný na medzinárodnej úrovni. Pravidelnými auditami udržiavame výrobný proces na takej úrovni aby sme boli schopný ponúknuť klientom výrobky v súlade s aktuálnymi normami. Tomu nasvedčuje aj dlhoročné  ohodnotenie známkou A od našich verných odberateľov. 

Povrchové úpravy a doprava 

Podľa špecifikácie zákazníka vykonávame rôzne povrchové úpravy, ako napríklad farbenie, zinkovanie, čiernenie, chrómovanie, atď.  Nákladnú dopravu do 8 ton zabezpečujeme vlastným nákladným vozidlom. V prípade, že výrobok presahuje 8 ton alebo jeho veľkosť je nadrozmerná na jeho dopravu využívame služby externého prepravcu. 
 

 

 

       

 

     

 

   
Top